Розрахунок і доставка • Mебель Фасад | Виготовлення меблів на замовлення

Розрахунок і доставка

Доставка

Ми постаралися максимально спростити процес придбання меблів для вас. Тому всі організаційні питання по доставці ми беремо на себе. Вам лише залишається тільки вказати адресу доставки.

Доставка по Києву

Доставка в межах Києва безкоштовна. Ми оперативно доставимо замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час. При наявності ліфта занос замовлення безкоштовний, за відсутності вартість підйому визначається на місці в залежності від габаритів, маси і складності (30-50 грн / поверх). Питання доставки по Київській області вирішуються в індивідуальному порядку.

Доставка по регіонах України

Доставка по регіонах України вирішується в індивідуальному порядку. Вартість доставки у ваше місто – за тарифами «Нової Пошти». Час доставки в вашому місті залежить від графіка доставок «Нової Пошти».

Оплата

Замовлення на придбання меблів оформляється двостороннім договором, що гарантує виконання взятих на себе зобов’язань.

Варіанти розрахунку:

  • Готівка Оплата здійснюється в національній валюті з видачею на руки розрахункової квитанції.
  • Безготівкова Після оформлення і підписання договору ми надаємо рахунок на оплату. Оплата здійснюється в будь-якому банку в національній валюті.
  • На картку «Приват Банк» Кошти перераховуються на нашу картку банку «ПриватБанк» через платіжну систему «Приват24», термінал або найближчого відділення «ПриватБанк»